Muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 2005 yılında kurulan firmamız, Türkiye’de yerel ve uluslararası kuruluşlara profesyonel hizmet sunan kalite odaklı firmalardan biridir.
Serbes muhasebeci mali müşavirlik ofisi olarak ‘Değerlerimiz’ başlığı altında bir araya getirdiğimiz ve tüm aksiyonlarımızda ve davranış biçimimizde bize yol gösteren ortak değerlerle hareket etmekteyiz. Değerlerimiz, firmamız çalışanlarının birlikte çalışma biçimlerine ve ilişkilerine, ayrıca müşterilerimize hizmet verme ve tüm paydaşlarla ilişki tarzımıza yön vermektedir.

Profesyonel standartlar, kanunlar, düzenlemeler ve şirket içi prosedürler çerçevesinde işimizi yürütürken bu standartların, kanunların, düzenlemelerin ve prosedürlerin her türlü tutum ve davranış ile ilgili yön gösterici olmayabileceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla, tüm personelimiz ve üye firmaları için geçerli olan “İş Etiği Kuralları”‘ mız bulunmaktadır. Bu kurallar değerlerimiz üzerine kurulmuştur ve aynı zamanda firmamız üye firmalarının kendi özelliklerine göre daha spesifik ekler oluşturmasına yönelik çerçeveyi de çizmektedir.meslek hayatına erken yaşlarda başlayarak büromuza katılmıştır. 20 yıla yakın mesleki tecrübeye sahiptir.

Firmamız, en üst düzey sektör uzmanlığı ile sunduğu mali müşavirlik, muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine aradıkları değeri katar.